o nas shapemaster rollen kontakt
SHAPEMASTER - rekondičné stoly

Rekondičné stoly „SHAPEMASTER“ navrhovali špecialisti s viac ako tridsaťročnou praxou v zdravotníckom priemysle a fitnes.
Sú kombináciou toho najlepšieho, čo ponúka anglické inžinierstvo a dizajn.
Stoly pracujú na báze opakovaného izokinetického cvičenia izolovaných svalových skupín. Postupne posilňujú, spevňujú a tvarujú postavu a pomáhajú redukovať centimetre. Stoly pomáhajú zvyšovať pohyblivosť a pružnosť, zlepšujú krvný a lymfatický obeh. Pokým stoly tvarujú postavu klienta, relaxačné pohyby zmierňujú jeho napätie a stres a vytvárajú pocit pohody. Rýchla strata centimetrov je hlavným dôvodom popularity stolov „SHAPEMASTER“. Niektorí klienti stratili podľa anglických špecialistov 50 cm po 20-tich cvičeniach bez akéhokoľvek pokusu o diétu. Bežnejšia je však strata 10cm po 10desiatich až 15-tich cvičeniach.

Nie všetci klienti chcú schudnúť. Viacerí si chcú jednoducho spevniť svaly a vyzerať lepšie. Niektorí klienti používajú rekondičné stoly, aby si zlepšili držanie tela. Stoly totiž pomáhajú vyrovnávať chrbticu a panvu, pomáhajú znižovať riziko kyfózy /výrazné zakrivenie hornej časti chrbtice/ a lordózy /výrazné zakrivenie dolnej časti chrbtice/. Atrofované posturálne svaly sú posilňované, kým svaly skrátené nedostatočným používaním sú opäť jemne vrátené do svojej pôvodnej, prirodzenej dĺžky. Zlepšenie držania tela spôsobuje neuveriteľnú zmenu vzhľadu a rozmerov.

Cvičenia na strojoch „SHAPEMASTER“ sa odporúčajú aj pre klientov s bolesťami chrbtice, sú tiež vhodné pre zlepšenie pohyblivosti kĺbov, pre ženy po pôrodoch, astmatikov, chorých s poruchami krvného obehu, krčovými žilami a hlavne pre klientov, ktorí majú problémy s nadváhou.


  1. zoštíhľuje brucho, boky, stehná, lýtka
  2. posilňuje brucho a svalstvo panvového dna
  3. spevňuje brucho
  4. tvaruje stehná, boky, brucho
  5. zoštíhľuje sedacie svalstvo a dolné končatiny
  6. precvičuje priame a šikmé brušné svalstvo
  7. vyťahuje hornú časť postavy - strečing
 
© Homedesign Studio & Mecomp | 2006