o nas shapemaster rollen kontakt
ROLLEN LUX:

ROLLEN LUX je účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže masírovaním tvarovať postavu, zmenšiť objem masírovaných partií, požívaním dostatočného množstva tekutín, pri zdravej výžive a použití vhodných kozmetických prípravkov odstraňuje celulitídu.

Masážny stroj Rollen Lux využíva jednu z metód tradičnej čínskej medicíny. Zmienku o terapeutickej masáži nájdeme už v „Liečebnej knihe žltého cisára„ z obdobia dynastie Qin a Han.

Stimulačné účinky sa dosahujú pomocou masáže v oblastiach akupunktúrnych dráh, zasahujú vzdialené časti tela alebo s nimi spojené vnútorné orgány. Vzájomným ovplyvňovaním a masážnym pohybom v dráhach dochádza k regulácii a usmerňovaniu energie Qi (životnej energie), regulácii prvkov Jing a Jang, regulácii toku krvi a regulácii funkcií vnútorných orgánov. Výsledkom je tak kladné ovplyvňovanie celkového stavu organizmu telesného aj duševného.

Bezprostredným pôsobením na príslušnú oblasť vzniká lokálny účinok – t.j. zlepšenie výživy kožných buniek a zlepšenie ich činnosti. Pokožka sa stáva vláčnou, je pevnejšia a pružnejšia. Výrazne sa zlepší metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k rýchlejšiemu vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov. Horeuvedený terapeutický efekt významne zasahuje a eliminuje faktory, ktoré hrajú dôležitú úlohu v etiopatogenéze vzniku celulitídy. Počas ošetrovania nastáva tiež uvoľnenie blokov svalových skupín, zrastov, zmäkčenie jaziev, spevnenie podkožia, redukcia objemu masírovanej partie a vymiznutie prejavov celulitídy.

Ďalším priaznivým efektom masáže s prístrojom Rollen Lux je uvoľňovanie vnútorných opioidov, látok podobných morfiu. Tieto látky tlmia bolesť, spôsobujú pocit uvoľnenia, telesného blaha a spokojnosti. Využitie masážneho stroja Rollen má široké indikačné možnosti a výborný terapeutický efekt. Metóda liečby je bezpečná, bez vedľajších účinkov.

MASÁŽE POMOCOU ROLLENU NAPOMÁHAJÚ:

  • zmenšeniu objemu masírovanej partie
    (úbytok v centimetroch)
  • spevňovaniu svalov a napnutiu kože
  • odbúravaniu tukových vankúšikov
  • odbúravaniu celulitídy
  • podporuje prekrvovanie
  • uvoľňuje svalové napätie
  • povzbudzuje látkovú výmenu
  • tvaruje postavu
 
© Homedesign Studio & Mecomp | 2006